Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ high precision wire mesh welding machines ] αγώνας 90 προϊόντα.
Κλουβί 2.5mm κοτόπουλου ισχυρή μηχανική δομή μηχανών συγκόλλησης καλωδίων ΓΠ CE φυλής
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φυλής |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.5mm4mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
Διάμετρος 3mm καλωδίων ρόλων προστασίας φρακτών ενωμένο στενά πλέγμα που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2m |
Πλάτος 2.5m 12mm ενώνοντας στενά ενισχύοντας σύστημα ελέγχου της Panasonic μηχανών πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380V/220V/415V/440V |
Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος κυλίνδρων 200KVA αέρα SMC
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| μετασχηματιστής συγκόλλησης: | 200KVA (υδρόψυξη) |
| Υλικό ηλεκτροδίων χαλκού συγκόλλησης: | Χαλκός ζιρκονίου χρωμίου |
Rebar μέγεθος 48mm σύστημα υδρόψυξης μηχανών συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Χρήση: | πλέγμα χάλυβα συγκόλλησης |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-70 φορές/λ. |
100 μηχανή συγκόλλησης επιτροπής χρονικού πνευματική 12m πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 38mm ή 512mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2500mm |
Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος υδρόψυξης 7.5KW PLC
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Υλικό: | Ραβδωτός φραγμός χάλυβα, χαμηλό χαλύβδινο σύρμα carnon, γαλβανισμένο καλώδιο. |
| Κόστος εργασίας: | Δύο άτομα |
Μέγεθος 10*10cm κατασκευή 36mm τρυπών ενωμένο στενά πλέγμα που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Σύστημα ελέγχου: | Από το PLC και την οθόνη αφής |
Μηχανή πλέγματος καλωδίων σερβο μηχανών 1.5T 3000mm ενωμένη στενά
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 49mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 3000mm |
Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος PLC μετασχηματιστών 160kva Panasonic συγκόλλησης
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Πάχος του χαλύβδινου σύρματος: | 36mm |
| διάστημα καλωδίων γραμμών: | 50200mm |

