Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ high precision wire mesh welding machines ] αγώνας 90 προϊόντα.
Ενισχυμένο PLC μηχανών συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φραγμών χάλυβα μετασχηματιστών 200KVA
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχυμένη μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φραγμών χάλυβα |
|---|---|
| Πλάτος της επιτροπής πλέγματος: | 3000mm |
| Διάστημα καλωδίων γραμμών: | 100250mm |
Μέγεθος τρύπας μηχανής ζυγισμένης σύρμας 25m Μέγεθος 100 * 100mm Για κατασκευή στέγης
| Ονομασία του προϊόντος: | Ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου: | 3.05.0mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 70-85 ώρες/λεπτο |
Δυνατότητα 30T Μέγεθος τρύπας 150mm σιδηροδρομική μηχανή συγκόλλησης
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος από σίδηρο |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Εφαρμογή και κατάρτιση, τεχνική υποστήριξη με βίντεο |
| Διάμετρος σύρματος: | 512mm |
Ελαφρύ καθήκον 50mm μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος 150kva
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| μετασχηματιστής συγκόλλησης: | 160KVA υδρόψυξη |
| Υλικό ηλεκτροδίων χαλκού συγκόλλησης: | Χαλκός ζιρκονίου χρωμίου |
Χαμηλού θορύβου μηχανή πλέγματος καλωδίων CE 1500mm ενωμένη στενά 1.5KW
| Όνομα προϊόντων: | ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος πλέγματος: | Πλέγμα κυλίσματος |
| Μέγεθος τρυπών: | 12.5*12.5mm--75*75mm |
CNC μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος οθόνης αφής 7.5KW
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 38mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm |
Ταχύτητα 120 φορές / min συγκολλημένη μηχανή σύρματος για πλάτος 5 ft αναπαραγωγικό δίχτυ
| Ονομασία προϊόντος: | Ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 60--120 φορές ανά λεπτό |
| πλάτος πλέγματος: | Μαξ. Μαξ.10,2-2,5 μέτρα |
Ο σταυρός έκοψε προ τη μηχανή συγκόλλησης σημείων πλέγματος καλωδίων 2500D 5.5KW
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Rebar διάμετρος 512mm τρύπα 100*100mm πλέγμα συγκόλλησης που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 5mm12mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
Πλέγμα 3mm κατασκευής μηχανή αλιείας με δίχτυα καλωδίων BRC 440V, αυτόματη μηχανή πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Βάρος: | 6500Kg |

