Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ high precision wire mesh welding machines ] αγώνας 90 προϊόντα.
Διάμετρος 512mm επιτροπή 2.5m καλωδίων μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης τριφασική
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380V 50Hz 3Phase/Customized |
Εθνική οδός 12mm πλάτος 3m πλέγματος μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης πνευματική
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 6-12 mm |
| Τάση: | 380V/220V/415V/440V |
6Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος οθόνης 0,0 mm Υψηλή σταθερότητα και υψηλή ταχύτητα
| Ευελιξία συγκόλλησης: | Υψηλή ευελιξία |
|---|---|
| Αποδοτικότητα συγκόλλησης: | Υψηλή αποδοτικότητα |
| Αυτοματοποίηση συγκόλλησης: | Υψηλός αυτοματισμός |
πλάτος 2m συγκολλημένο πλέγμα φράχτη μηχανή συγκόλλησης για το διάστημα διασταυρούμενου σύρματος 50-200mm
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Ανοξείδωτο 2.6mm χαμηλής τάσης μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
| Όνομα προϊόντων: | ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος πλέγματος: | Πλέγμα κυλίσματος |
| Μέγεθος τρυπών: | 12.5*12.5mm--75*75mm |
ταχύτητα μηχανών συγκόλλησης πλέγματος 10mm ραβδωτή ενισχύοντας 80 φορές/λ.
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας εξοπλισμός συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Πλάτος της επιτροπής πλέγματος: | 3000mm |
| Διάστημα καλωδίων γραμμών: | 100250mm |
Rebar οθόνης αφής GWC 2500D 15KW μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| μετασχηματιστής συγκόλλησης: | 200KVA (υδρόψυξη) |
| Υλικό ηλεκτροδίων χαλκού συγκόλλησης: | Χαλκός ζιρκονίου χρωμίου |
50mm ενισχυμένη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Πάχος του φραγμού χάλυβα: | 4.09.0mm |
| Τύπος μηχανών: | Μηχανικός |
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα ενίσχυσης γραμμών 12mm Dia
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 6-12 mm |
| Τάση: | 380V/220V/415V/440V |
Άνοιγμα 100x100mm πλέγμα καλωδίων κατασκευής που κάνει το μήκος 3m πλέγματος μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Πλέγμα καλωδίων κατασκευής που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Κύρια μηχανή: | 5.5KW |
| Χρήση: | ενωμένο στενά φραγμός πλέγμα χάλυβα προϊόντων |

