Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ high precision wire mesh welding machines ] αγώνας 90 προϊόντα.
Rebar μηχανών συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος PLC συγκεκριμένη ενισχύοντας διάμετρος 12mm
| Όνομα προϊόντων: | Συγκεκριμένη μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος ενίσχυσης |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Βάρος: | 10T |
3 τα σημεία ανά χρόνο καλύπτουν τη μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα 3mm
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα |
|---|---|
| κομμένος οδοντωτά επίπεδος φραγμός: | 2.5*25--6*65mm |
| Στριμμένος σταυρός φραγμός: | 5*5mm-8*8mm |
χαλύβδινο σύρμα 36mm που ισιώνει τη υψηλή ταχύτητα 120m/Min τεμνουσών μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή |
|---|---|
| Βάρος: | 1200kg |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
Μηχανή επιτροπής φρακτών κυλίνδρων αέρα
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
| Πλάτος πλέγματος: | Μέγιστο 2500mm |
Χάλυβας 24mm μηχανών 4.0kw αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 24mm |
| Μηχανή: | 4.0kw |
Μέγεθος 2.6mm σταθερή ελάφια εκτατή δύναμη 850n καλωδίων μηχανών φρακτών κόμβων
| Όνομα προϊόντων: | Σταθερή μηχανή φρακτών ελαφιών κόμβων |
|---|---|
| Βάρος: | 7770kg |
| Ταχύτητα: | 30row/min |
Υψηλός σταθερός κόμβος 200m εκτατής δύναμης μηχανή φρακτών βοοειδών
| Όνομα προϊόντων: | σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων |
|---|---|
| Δύναμη: | 7.5kw |
| Ταχύτητα: | 21600row/day |
Η κατασκευή 2.4m 2.2KW τοίχων ενίσχυσε τη μηχανή πλέγματος, οδοντωτή - περιφράζοντας μηχανή καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Πλάτος πλέγματος συγκόλλησης: | 1200mm |
| Μέγεθος πλέγματος: | Από 50*50mm σε 200*200mm |
Rebar μέγεθος 38mm αποκατάσταση καλωδίων και μήκος 6m τεμνουσών μηχανών
| Ονομασία προϊόντος: | Rebar αποκατάσταση και τέμνουσα μηχανή |
|---|---|
| Βάρος: | 1200 κιλά |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
Σταθερό CE μέγεθος 22.8mm σερβο μηχανή 7.5kw καλωδίων παραμονής μηχανών φρακτών ελαφιών κόμβων
| Όνομα προϊόντων: | Σταθερή μηχανή φρακτών ελαφιών κόμβων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματος |

