Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ 2500mm wire fence machine ] αγώνας 146 προϊόντα.
Συγκεκριμένη 11kw 4mm χάλυβα μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φραγμών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Πάχος του φραγμού χάλυβα: | 4.09.0mm |
| Πίεση συγκόλλησης: | Από την άνοιξη |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης 2.5m
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Πάχος του καλωδίου: | 3.06.0mm |
| Πλάτος πλέγματος συγκόλλησης: | Μέγιστο 2500mm |
Μέγεθος 200*50mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων φρακτών 380volt 50HZ τρυπών
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος χαλύβδινων συρμάτων |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 3-6mm |
| Βάρος: | 6500kg |
Το μήκος 6m πλέγματος αναποδογυρίζει τη γρήγορη ταχύτητα μηχανών συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης με συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2m |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης 12mm
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 612mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | Από 1000mm σε 2500mm |
μηχανή συγκόλλησης ρόλων πλέγματος καλωδίων 30mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Πάχος του μεταλλικού πιάτου: | 25mm |
| Βάρος μηχανών: | 4.5T |
Μέγεθος πλέγματος 50200mm μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος χαλύβδινων συρμάτων 5.5kw
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Υλικό της μηχανής: | πιάτο χάλυβα |
| Διακόπτης ελέγχου: | Σνάιντερ |
Χτίζοντας μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων σχεδίων 5.5kw σερβο μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Πάχος του πιάτου χάλυβα: | 25mm |
| Μετασχηματιστής συγκόλλησης: | 125KVA*6PCS |
Πιάτο 30mm σιδήρου πάχους οξυγονοκολλητής πλέγματος καλωδίων ενίσχυσης μηχανών 18kw
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Πάχος του πιάτου σιδήρου: | 30mm |
| Βάρος μηχανών: | 8500Kg |
Οθόνη αφής 45-65 φορές/ελάχιστη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Πάχος του πιάτου σιδήρου: | 30mm |
| Βάρος μηχανών: | 8500Kg |

