Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ 2500mm wire fence machine ] αγώνας 146 προϊόντα.
Προ οδός ταχείας κυκλοφορίας 200mm περικοπών μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-60 φορές/λεπτό |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών 3m
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Επίπεδο αυτοματοποίησης: | πλήρως αυτόματος |
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
Μέγεθος 1.8*2.2m μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών 200A φρακτών φρουράς σιδηροδρόμων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 50-75 φορές/λ. |
Στρογγυλή μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φραγμών 75times 2500mm
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
| Πλάτος πλέγματος: | Max 2500mm |
5.5kw διαγώνια χειρωνακτική τροφή μηχανών συγκόλλησης πλέγματος φρακτών καλωδίων διαστημική 50200mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-60 φορές/λεπτό |
η μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών σιδηροδρόμων 200*50mm υιοθετεί τη σερβο μηχανή της Panasonic
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-60 φορές/λεπτό |
PLC καλώδιο 50200mm αυτοκίνητο μηχανών συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων γραμμών που τίθεται διαγώνιο που ενώνεται στενά
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
Πνευματική άσπρη μπλε 2m τραβήγματος γάντζων μηχανή συγκόλλησης πλέγματος πλάτους πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Εξοπλισμός συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διαμήκης τύπος καλωδίων: | pre-cut |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | pre-cut |
Αυτοκίνητο που ταΐζει τη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής 200mm
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
Κίτρινη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών μηχανών 5.5kw μετασχηματιστών 160KVA συγκόλλησης
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |

