Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ 2500mm wire fence machine ] αγώνας 146 προϊόντα.
30PCS προστασία 8mm πάρκων μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 8+6+8mm/6+5+6mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm (προσαρμοσμένος) |
Το πλέγμα Cnc τραβήγματος σερβο μηχανών ένωσε στενά τη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών 6.0mm
| όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών καλωδίων |
|---|---|
| διάστημα καλωδίων γραμμών: | 50250MM |
| Διαγώνιο διάστημα καλωδίων: | 50300mm |
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων φρακτών εθνικών οδών ταχύτητας 65t/Min 5.5kw
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή παραγωγής συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διαμήκης τύπος καλωδίων: | Σίτιση καλωδίων σπειρών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Pre-cut |
Κόκκινος έλεγχος PLC ζωγραφικής από τη μηχανή κατασκευής πλέγματος συγκόλλησης οθόνης αφής
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Ολοκληρωμένο προϊόν: | Στο πλέγμα ρόλων |
| Μήκος πλέγματος ρόλων: | 60m |
Οθόνη αφής 30 φορές 868mm μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 656mm και 868mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm (τυποποιημένο πλάτος πλέγματος) |
Διπλό καλώδιο 868mm CE 2500B PLC μηχανή επιτροπής φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 6+5+6mm/8+6+8mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | Max 2500mm |
Τρύπα 50200mm μήκος 3m PLC της Panasonic μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη συντήρηση τομέων και την υπηρεσία επ |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών αριθμητικού ελέγχου 4KW 40PCS
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
Βίλα υδρόψυξης 30 φορές μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών, φράκτης που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Σίδηρος 200mm CE μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών, αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τάση: | 220v/380v/415v/440v |

