Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ 2500mm wire fence machine ] αγώνας 146 προϊόντα.
Μηχανή πλέγματος με συγκολλημένο σύρμα για διάμετρο 3 mm
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου: | 3-6MM |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 50-75 φορές/λ. |
Μπλε άσπρη περιφράζοντας μηχανή πλέγματος καλωδίων κυλίνδρων 10KW αέρα
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τάση: | 220v/380v/415v/440v |
Τρισδιάστατος 3000mm φράκτης καλωδίων ηλεκτροδίων 14PCS που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τάση: | 220v/380v/415v/440v |
Μηχανή φρακτών λιβαδιών CE 150mm σερβο μηχανών πυριτίου
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Τράβηγμα του συστήματος πλέγματος: | Από τον έλεγχο κυλίνδρων σερβο μηχανών και αέρα |
| Θεωρία συγκόλλησης: | συγκόλληση αντίστασης |
Αυτόματο μήκος 60m πλέγματος σίτισης καλωδίων γραμμών μηχανή συγκόλλησης καλωδίων οδικών ΓΠ
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Πλάτος πλέγματος: | 1200mm, 1500mm, 2000mm, 2500mm |
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56.0mm |
Διάμετρος 36mm τρύπα 50200mm μηχανή αλιείας με δίχτυα καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πλάτος του πλέγματος φρακτών: | 2500mm |
Gwc-2500B σερβο μηχανή 3m φράκτης καλωδίων που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-60 φορές/λεπτό |
Φράκτης καλωδίων GWC 2500B που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Χρησιμοποιημένος στο σιδηρόδρομο, εθνική οδός, αερολιμένας, προστασία λιμένων. |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2500mm (τυποποιημένο πλάτος πλέγματος) |
μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων 2500mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων γραμμών: | Προ-ισιώστε και pre-cut που τίθεται στη συσκευή χοανών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Προ-ισιώστε και pre-cut αυτόματη τροφή με να περπατήσει τη μηχανή |
Ο χωριστός έλεγχος αντι αναρριχείται στο φράκτη καλωδίων 6m κατασκευάζοντας τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.0-6.0 χιλ. |
| Πλάτος πλέγματος: | Max 3200mm |

