Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ 2500mm wire fence machine ] αγώνας 146 προϊόντα.
Ακριβής μηχανή πλέγματος καλωδίων 160KVA 7.5KW 3000mm ενωμένη στενά
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
| Πλάτος πλέγματος: | Μέγιστο 3000mm |
Τροχαία προστασία 50 * 200mm αυτόματη συγκολλημένη μηχανή σύρματος για 3d φράχτη
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| μέθοδος συγκόλλησης: | Με συγκόλληση αντίστασης |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 75 φορές ανά λεπτό |
Μήκος 6m πλέγματος ενωμένο στενά PLC της Panasonic μηχανών φρακτών πλέγματος καλωδίων ελεγχόμενο
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη συντήρηση τομέων και την υπηρεσία επ |
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56mm |
Πλc συγκολλημένο σύρμα για το ύψος 2,5m Brc λιβάδι φράχτη
| Ονομασία του προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης συρμάτων BRC |
|---|---|
| Διαμήκη τροφοδοσία με σύρμα: | Σύρμα πηνίου |
| Τροφοδοσία τύπου διασταυρούμενου καλωδίου: | Pre-cut |
Διακόπτης 60PCS Σνάιντερ 70 μηχανές συγκόλλησης πλέγματος χρονικών καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων σερβο μηχανών 7.5kw PLC, μηχανή πλέγματος καλωδίων ανοξείδωτου
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
Οθόνη αφής 65 φορές 1,5 Rebar 11KW τόνοι μηχανών συγκόλλησης
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Πάχος rebar: | 3.08.0mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | 10003000mm |
Διπλή 2500mm PLC μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών πάρκων
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη συντήρηση τομέων και την υπηρεσία επ |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών κήπων 160KVA αριθμητικού ελέγχου
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 656mm και 868mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm |
50HZ CNC μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών PLC AC380V
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC+Touch οθόνη, PLC της Panasonic |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |

