Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ 2500mm wire fence machine ] αγώνας 146 προϊόντα.
125KVA κλουβί καλωδίων που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
Άνοιξη Mitsubishi 12m Rebar μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 5.09.0mm |
| Πλάτος πλέγματος συγκόλλησης: | 2500mm |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών CE χαλύβδινων συρμάτων 50x200mm
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διαγώνιο διάστημα καλωδίων: | 50200mm |
| Χρώμα: | Μπλε ή προσαρμοσμένος |
Η τρύπα 12.7x76.2mm δεσμοφύλακας 358 αντι αναρριχείται στη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-60 φορές/λεπτό |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής 5m 50HZ 120KVA
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, την ανάθεση και την κατάρτιση |
| Χρήση: | Πλέγματα φρακτών συγκόλλησης |
Μέγεθος 150*150mm τρυπών υψηλή αποδοτικότητα μηχανών οξυγονοκολλητών πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή παραγωγής συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διαμήκης τύπος καλωδίων: | Σίτιση καλωδίων σπειρών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Pre-cut |
Ενισχυμένη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος σερβο μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, την ανάθεση και την κατάρτιση |
| Χρήση: | Πλέγματα φρακτών συγκόλλησης |
Rebar μέγεθος 48mm σύστημα υδρόψυξης μηχανών συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Χρήση: | πλέγμα χάλυβα συγκόλλησης |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-70 φορές/λ. |
CNC μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος οθόνης αφής 7.5KW
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 38mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm |
Κύλινδρος αέρα 65 φορές πλέγμα κοτόπουλου πυριτίου που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Τράβηγμα του συστήματος πλέγματος: | Από τον έλεγχο κυλίνδρων σερβο μηχανών και αέρα |
| Θεωρία συγκόλλησης: | συγκόλληση αντίστασης |

