Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ 2500mm wire fence machine ] αγώνας 146 προϊόντα.
Κύλινδροι 50mm αέρα SMC μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη συντήρηση τομέων και την υπηρεσία επ |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
πλάτος 2m συγκολλημένο πλέγμα φράχτη μηχανή συγκόλλησης για το διάστημα διασταυρούμενου σύρματος 50-200mm
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Σερβο μηχανή 2500mm σπειρών μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
| Χρήση: | Πλέγματα φρακτών συγκόλλησης |
Προ ισιώνοντας το ρόλο 5mm φράκτης πλέγματος καλωδίων που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Μέθοδος πλέγματος σχεδίων: | Πλέγμα μηχανικών σχεδίων |
| Πλάτος του πλέγματος: | 1200mm 1500mm 2000mm 2500mm |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών εθνικών οδών 160KVA 2500mm
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή παραγωγής πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.0--6.0mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2100mm/2500mm/3000mm |
75 μηχανή επιτροπής φρακτών υψηλών σημείων 220V χρονικών σερβο μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Τάση: | 220v/380v/415v/440v |
Πλέγμα καλωδίων φρακτών 415V αερολιμένων οθόνης αφής που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη συντήρηση τομέων και την υπηρεσία επ |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Τρισδιάστατο 10.5T 3000mm πλέγμα καλωδίων οθόνης αφής που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Τάση: | 220v/380v/415v/440v |
CNC Σνάιντερ διακόπτης 6mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
CE 75 φορές ανά ελάχιστη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών 6mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων γραμμών: | Προ-ισιώστε και pre-cut που τίθεται στη συσκευή χοανών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Προ-ισιώστε και pre-cut αυτόματη τροφή με να περπατήσει τη μηχανή |

