Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ 2500mm wire fence machine ] αγώνας 146 προϊόντα.
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής 2.5m, αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
διάμετρος 2m 6.0mm PLC μηχανών συγκόλλησης πλέγματος ρόλων πλάτους
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56.0mm |
| Διαμήκες διάστημα καλωδίων: | 50250mm |
Μήκος 60m μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων PLC 2.5mm Dia
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56.0mm |
| Διαμήκες διάστημα καλωδίων: | 50250mm |
Ταχύτητα 75 φορές μήκος 30m συγκόλλησης ρόλων μηχανή κατασκευής πλέγματος συγκόλλησης PLC
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56.0mm |
| Διαμήκες διάστημα καλωδίων: | 50250mm |
Μια μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής SCR 100mm εργαζομένων
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Μέγεθος πλέγματος: | 100*100mm-300mm*300mm (διευθετήσιμος) |
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας Διάφραξη ζυθοποιού 2m
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
| Υλικό: | Καλώδιο σιδήρου |

