Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ 2500mm wire fence machine ] αγώνας 146 προϊόντα.
3-6mm Φράχτης Φρουρός Φράχτης Διάφραγμα Επεξεργαστή συγκόλλησης Cross Wire Space 50-200mm Plc
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
|---|---|
| Τετάρτη: | 380V/50HZ/Customized |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 50-75 φορές/λ. |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος για πλάτος 2m
| Ονομασία προϊόντος: | Γραμμή παραγωγής συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 50-75 φορές/λ. |
Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος CE 76.2x12.7mm δεσμοφυλάκων
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.0-6.0 χιλ. |
| Πλάτος πλέγματος: | Max 3200mm |
Διάμετρος 36mm καλωδίων οξυγονοκολλητής πλέγματος καλωδίων κύριων μηχανών 7.5kw
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά μηχανή συγκόλλησης φρακτών πλέγματος |
|---|---|
| διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Μέγεθος τρύπας 50*200mm Μηχανή συγκόλλησης σιδηροδρομικών πλέκων
| Ονομασία προϊόντος: | Εξοπλισμός συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 50-75 φορές/λ. |
Πλέγμα κοτόπουλου CE 2500mm προ κομμένο 6mm που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πλάτος πλέγματος: | Max 2500mm |
Διαγώνια μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων 48PCS σερβο μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
| Πλάτος πλέγματος: | Max 2500mm |
Κατασκευής διαστημική 50200mm πλέγματος διαγώνια μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Πάχος του πιάτου σιδήρου: | 25mm |
| Υλικό του ηλεκτροδίου συγκόλλησης: | CuCrZr |
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος 20mm
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm |
φράκτης κυλίνδρων 160KVA αέρα 3000mm που κατασκευάζει τη μηχανή, αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |

