Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ 2500mm wire fence machine ] αγώνας 146 προϊόντα.
Η κατασκευή 2.4m 2.2KW τοίχων ενίσχυσε τη μηχανή πλέγματος, οδοντωτή - περιφράζοντας μηχανή καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Πλάτος πλέγματος συγκόλλησης: | 1200mm |
| Μέγεθος πλέγματος: | Από 50*50mm σε 200*200mm |
Αυτόματη κάμπτοντας κύρια περιφράζοντας μηχανή επιτροπής 150KVA
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC+Touch οθόνη, PLC της Panasonic |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
2500mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος PLC 5mm ενισχυμένη
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380v/220v/415v/440v |
Η Mitsubishi ισίωσε προ το πλέγμα συγκόλλησης 3m που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 656mm και 868mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm |
Διπλή περιφράζοντας μηχανή πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 8+6+8mm/6+5+6mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm (προσαρμοσμένος) |
Μέγεθος τρύπας μηχανής ζυγισμένης σύρμας 25m Μέγεθος 100 * 100mm Για κατασκευή στέγης
| Ονομασία του προϊόντος: | Ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου: | 3.05.0mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 70-85 ώρες/λεπτο |
Γρήγορο πλάτος 2500mm πλέγματος ταχύτητας συγκόλλησης PLC μηχανών συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
Πλάτος 2500mm μέγεθος 50200mm τρυπών ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών κήπων GWC 2500C, περιφράζοντας μηχανή κατασκευής καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 656mm και 868mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm (τυποποιημένο πλάτος πλέγματος) |
Σταθερός χάλυβας 868mm GWC 2500C ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 656mm και 868mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm |

