Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ 2500mm wire fence machine ] αγώνας 146 προϊόντα.
Φορτίο 1T μηχανών συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής χοανών πλέγματος τραβήγματος σερβο μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Εξοπλισμός συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Χρήση: | Πλέγματα φρακτών συγκόλλησης |
| Βάρος: | 4.5 Τ |
Εκτιμημένο PLC καλωδίων σπειρών μηχανών συγκόλλησης πλέγματος ρόλων ικανότητας 160kva που ενώνεται στενά
| Όνομα προϊόντων: | Συγκολλημένη μηχανή συγκόλλησης με πλέγμα ρολού |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Άνοιγμα 100x100mm μέγεθος 2x3m μηχανών συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής επιτροπής
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Χρήση: | Πλέγματα φρακτών συγκόλλησης |
| Βάρος: | 4.5 Τ |
CNC ανακύκλωσης λιγότερη εργασία 6mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE, ISO 9001-2008 |
Λιγότερη εργασία 2500mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών 7.5KW
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Χρησιμοποιημένος στο σιδηρόδρομο, εθνική οδός, αερολιμένας, προστασία λιμένων. |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2500mm (τυποποιημένο πλάτος πλέγματος) |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών εθνικών οδών μηχανών 5.5kw
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
Διάμετρος 3mm καλωδίων μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών μηχανών 5.5kw εθνικών οδών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
Μηχανή επιτροπής φρακτών κυλίνδρων αέρα
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
| Πλάτος πλέγματος: | Μέγιστο 2500mm |
Πνευματική μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών σερβο μηχανών καμπυλών συγκόλλησης τρισδιάστατη ιδιαίτερα αυτόματη
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
45 μηχανή συγκόλλησης πλέγματος χρονικών αυτόματη κάμπτοντας 6mm φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Επίπεδο αυτοματοποίησης: | πλήρως αυτόματος |
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |

