Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ 2500mm wire fence machine ] αγώνας 146 προϊόντα.
Πλάτος 2.5m ταχύτητα 70 φορές/καλωδίων πλέγματος λ. μηχανών συγκόλλησης για την επιτροπή φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | Max 2500mm |
Αυτόματη τρύπα 300mm πτώσης μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων γραμμών: | Προ-ισιώστε και pre-cut που τίθεται στη συσκευή χοανών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Προ-ισιώστε και pre-cut αυτόματη τροφή με να περπατήσει τη μηχανή |
50mm ενισχυμένη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Πάχος του φραγμού χάλυβα: | 4.09.0mm |
| Τύπος μηχανών: | Μηχανικός |
5.5kw διαγώνια μηχανή επιτροπής φρακτών PLC καλωδίων φορτίων 100kg χοανών καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2500mm |
CE 4.08.0mm ακριβής έλεγχος μηχανών συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων φρακτών 415Volt
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-60 φορές/λεπτό |
Μέγεθος πλέγματος 50200mm Cnc μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Τάση: | 380V/50HZ/Customized |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής 2500D 5mm 65 φορές
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 5.09.0mm |
| Πλάτος πλέγματος συγκόλλησης: | 2500mm |
Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος PLC μετασχηματιστών 160kva Panasonic συγκόλλησης
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Πάχος του χαλύβδινου σύρματος: | 36mm |
| διάστημα καλωδίων γραμμών: | 50200mm |
Μήκος 3m προ κομμένο χάλυβα πλέγματος συγκόλλησης φορτίο χοανών καλωδίων μηχανών διαγώνιο 1 τόνος
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων γραμμών: | Προ-ισιώστε και pre-cut |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Προ-ισιώστε και pre-cut |
Μετασχηματιστής 160kva Φράχτης Διάφρασης Διάφρασης Διάφρασης 2,5m
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| μέθοδος συγκόλλησης: | Με συγκόλληση αντίστασης |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 75 φορές ανά λεπτό |

