Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ 2500mm wire fence machine ] αγώνας 146 προϊόντα.
Πλάτος 2.5m πλέγματος τραβήγματος σερβο μηχανών μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων για το χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος χαλύβδινων συρμάτων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
CNC 300 KVA 12m μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | 1m3m |
Αυτόματες μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων GWC 3000 2000mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
100 μηχανή συγκόλλησης επιτροπής χρονικού πνευματική 12m πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 38mm ή 512mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2500mm |
Ραβδωτός χάλυβας 1000mm μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος 2.4m
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Πάχος rebar: | 3.08.0mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | 10002500mm |
CNC 2.5mm οδοποιίας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC και οθόνη αφής |
| Διακόπτης ελέγχου: | Σνάιντερ Γαλλία |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων καλωδίων GWCD 2500D σπειρών 6mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC και οθόνη αφής |
| Διακόπτης ελέγχου: | Σνάιντερ Γαλλία |
40 φορές φραγμός 3300mm χάλυβα μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 612mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | Από 1000mm σε 3300mm |
Μηχανικό σχέδιο 3mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων 5.5KW
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Μέθοδος πλέγματος σχεδίων: | Πλέγμα μηχανικών σχεδίων |
| Πλάτος του πλέγματος: | 1200mm 1500mm 2000mm 2500mm |
Mitsubishi 65 φορές που ενισχύει τη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Πλάτος της επιτροπής πλέγματος: | Max 3300mm |
| Μέγεθος πλέγματος: | Από 100*100mm σε 300*300mm |

