Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ 2500mm wire fence machine ] αγώνας 146 προϊόντα.
220V πλέγμα συγκόλλησης του ISO 9001 προ κομμένο 0.9m που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 48mm |
| Πιστοποίηση: | CE,ISO9001 |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής 2.5m
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
Πλάτος 1200mm χάλυβα ενωμένο στενά οθόνη επαφής πλέγμα που κατασκευάζει τη μηχανή την κύρια μηχανή 4.0kw
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά μηχανή συγκόλλησης πλέγματος χάλυβα |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
30mm σιδήρου υψηλή αποδοτικότητα μηχανών 7-9kw/h επιτροπής πλέγματος καλωδίων πιάτων ενωμένη στενά πλέγμα
| Ονομασία προϊόντος: | Ενωμένη στενά μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Μέγεθος τρύπας: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Διάμετρο ματιών: | 1000mm.1200mm, 1500mm, 2000mm, 2500mm |
Καλώδιο 8mm PLC μηχανών συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης μηχανών 11kw ελεγχόμενο
| Ονομασία προϊόντος: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 4.08.0mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2500 χιλιοστά |
Ταΐζοντας στο άνοιγμα 50*50mm το πλέγμα καλωδίων σπειρών χάλυβα που κάνει τη γραμμή μηχανών αυτόματα
| Όνομα προϊόντων: | Πλέγμα καλωδίων σπειρών που κάνει τη γραμμή |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, την τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, τη σ |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
Διαγώνιο διάστημα 50200mm αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων 415V 440V καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Πλήρης αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, την τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, τη σ |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
Σερβο μηχανή 36mm PLC Siemens πλήρης αυτόματος μηχανών 7.5kw επιτροπής πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή παραγωγής επιτροπής πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, την τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, τη σ |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
Εθνική οδός 12mm πλάτος 3m πλέγματος μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης πνευματική
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 6-12 mm |
| Τάση: | 380V/220V/415V/440V |
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα ενίσχυσης γραμμών 12mm Dia
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 6-12 mm |
| Τάση: | 380V/220V/415V/440V |

