Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ 2500mm wire fence machine ] αγώνας 146 προϊόντα.
Πλάτος 2.5m πλέγματος ενέργεια μηχανών συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών αποδοτική
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Βάρος: | 6500kg |
| Τετάρτη: | 380V/50HZ/Customized |
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών οικοδόμησης σίτισης καλωδίων γραμμών 200A
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη συντήρηση τομέων και την υπηρεσία επ |
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56mm |
Μέγεθος 50*200mm τρισδιάστατη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών αντι μέρους 380Volt τρυπών
| Όνομα προϊόντων: | τρισδιάστατη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη συντήρηση τομέων και την υπηρεσία επ |
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56mm |
Εύκαμπτη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης κρύου κυλίσματος 380V
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Μέγεθος πλέγματος: | 100*100mm-300mm*300mm (διευθετήσιμος) |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, την ανάθεση και την κατάρτιση |
CNC 415V 12m οθόνης αφής ενισχυμένη μηχανή πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας συγκόλληση πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380v/220v/415v/440v |
Ηλεκτρική μηχανή πλέγματος εθνικών οδών BRC ακριβής ενισχυμένη
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380v/220v/415v/440v |
Σπείρα CE που ταΐζει τη μηχανή συγκόλλησης ρόλων πλέγματος καλωδίων 100m
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Πάχος του μεταλλικού πιάτου: | 30mm |
| Βάρος μηχανών: | 4.5T |
Ημι αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης άξονα 7.5KW 4mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Πιστοποίηση: | CE |
30mm Σιδηροπίνακα Siemens Plc Διάτρηση μηχανής συγκόλλησης μεγέθους 100 * 100mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης με συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου: | 3-6MM |
| Τετάρτη: | 220V/380V/415V/440V |
Rebar οθόνης αφής GWC 2500D 15KW μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| μετασχηματιστής συγκόλλησης: | 200KVA (υδρόψυξη) |
| Υλικό ηλεκτροδίων χαλκού συγκόλλησης: | Χαλκός ζιρκονίου χρωμίου |

